Biz Kimiz

Purkem Kimya Sanayi Ticaret Ltd. ŞTİ. olarak 2009 yılından bu yana çeşitli sektörlere kimyevi hammadde tedarikinde bulunan bir işletmeyiz.

Sektörde önde gelen birçok yerli ve global üretici firmaların temsilcisi ve özel satıcısı olarak; özel ürünlerin ve kimyasalların satış ve pazarlamasında 25 yılı aşkın deneyime sahibiz. Kendimizi ham madde endüstrisi ile imalat endüstrisi arasında bir bağlantı olarak görüyoruz.

Tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle olan yakın ortaklıklarımızdan gurur duyuyoruz. Ayrıca dağıtım, lojistik, uluslararası pazarlama ve ürün geliştirme alanlarında hizmet sağlayıcınızız. Size özel tedarik zinciri çözümleri ve pazarlama konseptleri geliştiriyor ve ürünlerimize erişiminizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Yeniliklere Hep Açık

Değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu biliyoruz. Kimya endüstrisi de sürekli değişiyor; her geçen gün yeni pazarlar oluşuyor, yeni gereksinimler doğuyor, yeni gelişmeler yaşanıyor. Bundan mütevellit biz de kendimizi her zaman güncel tutarak çalıştığımız müşterilerimize son teknoloji ürünlerimizle katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.

Hemen hemen tüm endüstriyel sektörler için yüksek kaliteli ürünlerden oluşan kapsamlı bir ürün portföyüne sahibiz.

Ticarette Güçlü Ortağınız

Uluslararası birçok tedarikçimizin de desteğiyle imalat endüstrilerindeki şirketler için güçlü ve güvenilir bir ortak olmayı vadediyoruz. Müşterilerimize geleneksel bir toptancıdan daha fazlasını sunuyoruz. Kendi depolama kapasitenize ve ürünlerinizin dağıtımı için geniş bir ağa sahip güçlü bir ticaret ortağı arıyorsanız, sizinle iletişime geçmek almak için sabırsızlanıyoruz.